• به دستور ستاد فیلترینگ تمامی فایل های دانلودی توقیف شد (به زودی لینک های جدید قرار میدیم) جهت اطلاعات بیشتر روی این لینک بزنید

برندگان جوایز امی ۲۰۱۹ اعلام شد؛ بازی تاج و تخت بهترین سریال درام

479ae5bd bb1b 4cf2 9115 586d8656d1f2 633x350 - برندگان جوایز امی 2019 اعلام شد؛ بازی تاج و تخت بهترین سریال درام

بامداد امروز، هفتاد و یکمین دوره از مراسم جوایز امی برگزار و برندگان در شاخه‌های مختلف مشخص شدند. در ادامه با لیست کامل برندگان جوایز امی ۲۰۱۹ همراه امگاموویز باشید.
—————————————————————-
هفتاد و یکمین دوره جوایز امی یا همان امی ۲۰۱۹، بامداد امروز برگزار شد. در جریان این رویداد سریال Game of Thrones موفق شد برای چهارمین سال متوالی به‌عنوان بهترین سریال درام انتخاب شود و پیتر دینکلیج هم جایزه بهترین بازیگر مکمل مرد را دریافت کرد تا با در نظر گرفتن ۱۰ جایزه‌ای که این سریال چندی پیش در بخش Creative Arts امی دریافت کرد، تعداد کل جوایز امی آن به ۱۲ برسد و از این حیث رکورد‌دار باشد. بازی تاج و تخت با دریافت چهارمین جایزه بهترین سریال درام سال خود، هم‌رده با سریال‌هایی چون Mad Men، The West Wing، Hill Street Blues و L.A. Law قرار گرفت که رکورد‌دار بیش‌ترین جایزه در این بخش هستند

در بخش بهترین سریال کمدی سال هم با حضور گزینه‌هایی چون The Marvelous Mrs. Maisel و Veep، در نهایت این سریال Fleabag بود که به‌عنوان بهترین انتخاب شد. همچنین در بخش مینی‌سریال‌ها هم شاهد درخشش سریال چرنوبیل شبکه HBO بودیم. در ادامه می‌توانید لیست کامل برندگان Emmy 2019 را مشاهده کنید که برنده هر شاخه با رنگ قرمز مشخص شده و در ابتدای لیست آماده است:

بهترین سریال درام سال
Game Of Thrones
Better Call Saul
Bodyguard
Killing Eve
Ozark
Pose
Succession
This Is Us
بهترین بازیگر نقش اصلی مرد در سریال درام
بیلی پورتر (Pose)
باب اودِنکِرک (Better Call Saul)
کیت هرینگتون (Game Of Thrones)
جیسون بیتمن (Ozark)
مایلو ونتیمیلیا (This Is Us)
استرلینگ کی. براون (This Is Us)
بهترین بازیگر نقش اصلی زن در سریال درام
جودی کومر (Killing Eve)
امیلیا کلارک (Game Of Thrones)
رابین رایت (House of Cards)
وایولا دیویس (How To Get Away With Murder)
ساندرا اوه (Killing Eve)
لارا لینی (Ozark)
مندی مور (This Is Us)
بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در سریال درام
پیتر دینکلیج (Game Of Thrones)
جاناتان بنکز (Better Call Saul)
جانکارو اسپازیتو (Better Call Saul)
الفی الن (Game Of Thrones)
نیکولای کاستر-والدو (Game Of Thrones)
مایکل کلی (House of Cards)
کریس سالیوِن (This Is Us)
بهترین بازیگر نقش مکمل زن در سریال درام
جولیا گارنر (Ozark)
لنا هیدی (Game Of Thrones)
سوفر ترنر (Game Of Thrones)
میسی ویلیامز (Game Of Thrones)
گوئندلین کریستی (Game Of Thrones)
فیونا شا (Killing Eve)
بهترین کارگردانی سریال درام
جیسون بیتمن برای کارگردانی اپیزود Reparations از سریال Ozark
دیوید بنیاف و دی. بی. وایس برای کارگردانی اپیزود The Iron Throne از سریال Game Of Thrones
دیوید ناتر برای کارگردانی اپیزود The Last Of The Starks از سریال Game Of Thrones
میگل ساپوچنیک برای کارگردانی اپیزود The Long Night از سریال Game Of Thrones
لیسا بِراومن برای کارگردانی اپیزود Desperate Times از سریال Killing Eve
ادم مک‌کی برای کارگردانی اپیزود Celebration از سریال Succession
دینا رید برای کارگردانی اپیزود Holly از سریال The Handmaid’s Tale
بهترین نویسندگی سریال درام
جسی آرمسترانگ برای فیلم‌نامه‌ی اپیزود Nobody Is Ever Missing از سریال Succession
پیتر گولد و توماس اشنوس برای فیلم‌نامه‌ی اپیزود Winner از سریال Better Call Saul
جِد مورکیوریو برای قسمت اول سریال Bodyguard
دیوید بنیاف و دی. بی. وایس برای فیلم‌نامه‌ی اپیزود The Iron Throne از سریال Game Of Thrones
اِمِرالد فِنِل برای فیلم‌نامه‌ی اپیزود Nice And Neat از سریال Killing Eve
بروس میلر و کیرا اسنایدر برای فیلم‌نامه‌ی اپیزود Holly از سریال The Handmaid’s Tale

بهترین سریال کمدی سال
Fleabag
Barry
Russian Doll
Schitt’s Creek
The Good Place
The Marvelous Mrs. Maisel
Veep
بهترین بازیگر نقش اصلی مرد در سریال کمدی
بیل هیدر (Barry)
دان چیدل (Black Monday)
انتونی اندرسون (black-ish)
یوجین لِوی (Schitt’s Creek)
تد دنسن (The Good Place)
مایکل داگلاس (The Kominsky Method)
بهترین بازیگر نقش اصلی زن در سریال کمدی
فیبی والر-بریج (Fleabag)
کریستینا اپل‌گیت (Dead To Me)
ناتاشا لیون (Russian Doll)
کترین اوهِرا (Schitt’s Creek)
ریچل بروزناهان (The Marvelous Mrs. Maisel)
جولیا لوئیس-درایفس (Veep)
بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در سریال کمدی
تونی شالوب (The Marvelous Mrs. Maisel)
انتونی کریگن (Barry)
استیون روت (Barry)
هنری وینکلر (Barry)
اَلِن آرکین (The Kominsky Method)
تونی هیل (Veep)
بهترین بازیگر نقش مکمل زن در سریال کمدی
الکس بورستین (The Marvelous Mrs. Maisel)
سارا گلدبرگ (Barry)
شان کلیفورد (Fleabag)
اولیویا کُلمَن (Fleabag)
بتی گیلپین (GLOW)
کیت مک‌کینن (Saturday Night Live)
مارین هینکل (The Marvelous Mrs. Maisel)
انا کلامسکی (Veep)
بهترین کارگردانی سریال کمدی
هری بِردبیِر برای کارگردانی قسمت اول سریال Fleabag
الک برگ برای کارگردانی اپیزود The Audition از سریال Barry
بیل هیدر برای کارگردانی اپیزود ronny/lily از سریال Barry
مارک سندِروسکی برای کارگردانی اپیزود The Stockholm Syndrome از سریال The Big Bang Theory
ایمی شرمن-پالادینو برای کارگردانی اپیزود All Alone از سریال The Marvelous Mrs. Maisel
دنیل پالادینو برای کارگردانی اپیزود We’re Going To The Catskills از سریال The Marvelous Mrs. Maisel
بهترین نویسندگی سریال کمدی
فیبی والر-بریج برای فیلم‌نامه‌ی قسمت اول سریال Fleabag
الک برگ و بیل هیدر برای فیلم‌نامه‌ی اپیزود ronny/lily از سریال Barry
مایا ارسکین و آنا کانکل برای فیلم‌نامه‌ی اپیزود Anna Ishii-Peters از سریال PEN15
لزلی هدلند، ناتاشا لیون و ایمی پولر برای فیلم‌نامه‌ی اپیزود Nothing In This World Is Easy از سریال Russian Doll
الیسون سیلورمن برای فیلم‌نامه‌ی اپیزود A Warm Body از سریال Russian Doll
جاش سیگال و دیلن مورگان برای فیلم‌نامه‌ی اپیزود Janet از سریال The Good Place
دیوید مندَل برای فیلم‌نامه‌ی اپیزود Veep از سریال Veep

بهترین مینی‌سریال سال
Chernobyl
Escape At Dannemora
Fosse/Verdon
Sharp Objects
When They See Us
بهترین بازیگر نقش اصلی مرد در مینی‌سریال یا فیلم تلویزیونی
جرل جروم (When They See Us)
هیو گرنت (A Very English Scandal)
جرد هریس (Chernobyl)
بنیسیو دل تورو (Escape At Dannemora)
سم راکول (Fosse/Verdon)
ماهرشالا علی (True Detective)
بهترین بازیگر نقش اصلی زن در مینی‌سریال یا فیلم تلویزیونی
میشل ویلیامز (Fosse/Verdon)
پاتریشیا آرکت (Escape At Dannemora)
ایمی آدامز (Sharp Objects)
جوئی کینگ (The Act)
نیسی نش (When They See Us)
آنجونو اِلِس (When They See Us)
بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در مینی‌سریال یا فیلم تلویزیونی
بن ویشا (A Very English Scandal)
استلان اسکارسگرد (Chernobyl)
پال دانو (Escape At Dannemora)
مایکل کی. ویلیامز (When They See Us)
اسانتی بلک (When They See Us)
جان لگوئیزامو (When They See Us)
بهترین بازیگر نقش مکمل زن در مینی‌سریال یا فیلم تلویزیونی
پاتریشیا آرکت (The Act)
امیلی واتسون (Chernobyl)
مارگارت کوالی (Fosse/Verdon)
پاتریشیا کلارکسون (Sharp Objects)
مارشا استفنی بلیک (When They See Us)
ویرا فارمیگا (When They See Us)
بهترین فیلم تلویزیونی سال
Bandersnatch-Black Mirror
Brexit
Deadwood
King Lear
My Dinner With Hervé
بهترین نویسندگی مینی‌سریال یا فیلم تلویزیونی
کرگ میزین (Chernobyl)
راسل تی دیویس (A Very English Scandal)
برت جانسون، مایکل تالکین و جری استال (قسمت ششم Escape At Dannemora)
برت جانسون و مایکل تالکین (قسمت هفتم Escape At Dannemora)
استیون لونسون و جول فیلدز (اپیزود Providence از سریال Fosse/Verdon)
ایوا دِورونِی و مایکل استاربری (اپیزود Part Four از سریال When They See Us)
بهترین کارگردانی مینی‌سریال یا فیلم تلویزیونی
یوهان رنک برای کارگردانی Chernobyl
استیون فریرز برای کارگردانی A Very English Scandal
بن استیلر برای کارگردانی Escape At Dannemora
توماس کایل برای کارگردانی اپیزود Who’s Got The Pain از سریال Fosse/Verdon
جسیکا یو برای کارگردانی اپیزود Glory از سریال Fosse/Verdon
ایوا دِورونِی برای کارگردانی When They See Us

بهترین مستند سال
Our Planet
۳۰For30
American Masters
Chef’s Table
Hostile Planet
بهترین مستند مناسبتی/ویژه‌ی سال
Leaving Neverland
FYRE: The Greatest Party That Never Happened
Jane Fonda In Five Acts
Love, Gilda
Minding The Gap
The Inventor: Out For Blood In Silicon Valley
بهترین کارگردانی مستند تلویزیونی
الیزابت چای وسارهیلئی و جیمی چین برای کارگردانی Free Solo
کریس اسمیت برای کارگردانی FYRE: The Greatest Party That Never Happened
دن رید برای کارگردانی Leaving Neverland
جولی کوهن و بتسی وست برای کارگردانی RBG
تیم واردل برای کارگردانی Three Identical Strangers
بهترین آهنگ‌سازی برای سریال
رامین جوادی برای Game Of Thrones
دیوید وینگو برای Barry
جف بیل برای House of Cards
آدام تیلور برای The Handmaid’s Tale
سیدارتا کوسلا برای This Is Us
بهترین آهنگ‌سازی برای مینی‌سریال یا فیلم تلویزیونی
هیلدور گانادادِر برای Chernobyl
ادوارد شرمور برای Escape At Dannemora
دیوید آرنولد برای Good Omens
تی بون برنت و کیفس چانچا برای True Detective
کریس بَوِرز برای When They See Us
بهترین آهنگ‌سازی برای مستند
مارکو بلترمی و برندون رابرتز برای Free Solo
هانا پیل برای Game Of Thrones: The Last Watch
بنجامین والفیش برای Hostile Planet
میریام کاتلر برای Love, Gilda
استیون پرایس برای Our Planet
میریام کاتلر برای RBG

بهترین مجموعه‌ی انیمیشنی سال
The Simpsons
Big Mouth
Bob’s Burgers
BoJack Horseman
Come Along With Me-Adventure Time